Shopping Cart
Your Cart is Empty
Quantity:
Subtotal
Taxes
Shipping
Total
There was an error with PayPalClick here to try again
CelebrateThank you for your business!You should be receiving an order confirmation from Paypal shortly.Exit Shopping Cart

Sahtiverkko

Sahdista ja sahtiseuroista

Ilmoita kilpailija ja tuomari

30.7. mennessä, mutta mieluiten heti kun alkukarsinta on käyty.

Ilmoita tiedot mieluiten tämän Sahtiverkon lomakkeella, joka löytyy tästä linkistä.


Voit myös ilmoittaa tiedot sähköpostitse osoitteeseen [email protected] Muista ilmoittaa seuraavat tiedot:

- paikkakunta

- kilpailija

- tuomari

- alkukarsintakilpailijoiden lukumäärä

- alkukarsintakiilpailun virallinen järjestäjätaho.


Sahtiverkolle kasvokuva kilpailijasta olisi kiva yllätys!

Lue

Kilpailijat ja tuomarit Hartolassa 2019

2.8.2019 kello 19 mennessä tulleet tiedot on päivitetty tälle sivulle.

Virheistä ja puutteista pyydetään ilmoittamaan saman tien osoitteeseen [email protected] tai tekstiviestillä numeroon 040 5058 058. Kiitos. 

Paikkakunta

Kilpailija

Tuomari

Alkukarsinnan järjestäjä / osallistujien lkm

Akaa

Sari Sillantaka

Kaija Nikula

Akaa- ja Sääksmäki seura / 4

Asikkala

Jouko Ahonen

Tuomo Ahonen

Ei karsintaa.

Espoo

Jussi Mattila

Jussi Pirnes

Sahtipäät ry. / 1

Eurajoki

Jarmo Ruohonen

Juha Konttinen

Ei karsintaa.

Hartola

Pasi Pesonen

Hannu Sirén

Hartolan sahtiseura ry. / 11

Hauho

Teija Sarin

Erno Sarin

Hauhon Yrittäjät ry. / 6

Heinola

Pekka Nipuli

Janne Nipuli

Ei karsintaa.

Helsinki

Antti Haikala

Kaj Mäkelä

Sahtipäät ry. / 2

Hollola

Arto Niemelä

Tomi Nieminen

Hollolan Kotiseutuyhdistys / 7

Honkajoki

Matti Eloranta

Ilpo Leivo

Kuurna ry. / 4

Hyvinkää

Uuri Kärkäinen

Sanna Häkkinen

Sahtipäät ry. / 1

Hämeenkoski

Petri Ruusunen

Antti Jäämaa

Koski-seura ry. / 6

Hämeenkyrö

Timo Ponkiniemi

Hanna Pentti

Sahti 75 / 5

Inari

Harri Pöyry

Seppo Koskinen

Ei karsintaa.

Isojoki

Ari Kuusimäki

Heikki Rajahaka

Kuurna ry. / 4

Janakkala

Tommi Ansio

Teuvo Aaltonen

Janakkalan kunta / 6

Joutsa

Ari Solatie

Arto Vainiomäki

Löylyä elämään ry. / 5

Jyväskylän maalaiskunta

Mikko Hännikäinen

Erkki Järvenpää

Ei karsintaa.

Jämijärvi

Kauko Kuusikko

Heli Kuusikko

Kuurna ry. / 2

Jämsä

Jarmo Laaksonen

Liisa Ojala

Ei karsintaa.

Jämsänkoski

Paavo Lahti

Tarja Viitala

Ei karsintaa.

Kalajoki

Jukka Vierim​aa

Jarmo Vatunki

Ei karsintaa.

Kankaanpää

Jorma Perkiömäki

Risto Kuivanen

Kuurna ry. / 1

Karvia

Reijo Mäki

Rauno Puisto

Karvian Perinnejuoma ry. / 1 

Kauhajoki

Seppo Oja

Markku Laitinen

Kuurna ry. / 1

Keuruu

Matti Niemelä

Marko Niemelä

Ei karsintaa.

Kirkkonummi

Kimmo Markkanen

Leena Hyvönen

Sahtipäät ry.

Kristiinankaupunki

Ake Teikari

Anneli Teikari

Kuurna ry. / 1

Kuhmoinen

Antti Niemi

Matti Tontti

Perakko ry. / 7

Kärkölä

Erkki Laaksonen

?

järjestäjätaho? / 4

Lahti

Ari Rämö

Mikko Punkkinen

Sahtilahti / 11

Lammi

Jyrki Anttonen

Riku Korkeila

Lions Club Lammi / 6

Lempäälä

Pekka Rekilä 

Tapani Joutsjoki 

Ei karsintaa.

Luhanka

Niilo Ahonen

Vesa Saari

MTK Joutsan ja Luhangan yhdistys / 5

Luopioinen

Risto Vierikka 

Marja-Liisa Mäkelä

Luopioisten sahtiseura / 5 

Mikkeli

Emma Vikman

Timo Vikman

Ei karsintaa.

Mouhijärvi

Anne Lähteenkorva

Markku Koskela 

Sastamalan kaupunki / 6

Mäntyharju

Terho Liukkonen

Jouni Pekkola

Pertun päivät / 1

Orimattila

Jussi Sarén

Roope Stylman

Kahden kilpailijan oma karsinta.

Orivesi

Seppo Lisma

Kalevi Marttila

Ei karsintaa.

Padasjoki

Juha Tuominen

Veli-Matti Heinonen

Järjestäjätaho? / 8

Parkano

Markku Perttunen

Marja-Kaarina Pentti

Kuurna ry. / 2

Pertunmaa

Risto Salminen

Heikki Tamminen

Pertun Päivät / 3

Pirkkala

Kai Korkeakallio

Ilmoitetaan 2.8.

Ei karsintaa.

Pori

Kari Harju

Risto Toivonen

Ei karsintaa.

Hallitseva Suomen mestari!

Rauma

Karsinta 1.8.

Karsinta 1.8.

Karsinta 1.8.

Seinäjoki

Maria Kuusikko

Timo Sippola

Kuurna ry. / 1

Suomusjärvi

Sonja Lahti

Antti Ketonen

Ei karsintaa.

Sysmä

Jarmo Heinonen

Heikki Riutta 

Sysmän Rotary ry. / 11

Tampere

Esa Lahtinen

Heikki Korhonen

Pispalan saunayhdistys ry

Olutseura Hämeen Tummat ja Vaaleat

Salhojankadun Olutseura ry / 8

Vammala

Heikki Tulonen

Markku Tuominen

Sastamalan kaupunki / 3

0